Nauka pływania Gliwice

przez admin

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić pewność siebie dziecka w wodzie, zwiększyć jego świadomość w zakresie bezpieczeństwa pływania, czy też chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce pływania, oferujemy zajęcia pływania dostosowane do wszystkich poziomów umiejętności i wieku.

Jako doświadczony klub nauki pływania w Gliwicach Delfin92 oferujemy lekcje pływania w Gliwicach. Pomagamy wielu osobom pokochać wodę i pozostać aktywnym, stając się zdolnymi i pewnymi siebie pływakami w pobliskim ośrodku rekreacyjnym.

Znajdź sesje pływania, które stawiają Twoje potrzeby na pierwszym miejscu. Pamiętaj, że nasi członkowie są w centrum wszystkiego, co robimy.

Co oferują lekcje pływania Delfin Gliwice?

Zależy nam, aby każdy czuł się w wodzie komfortowo i pewnie. Dlatego oferujemy lekcje pływania, które są:

 • Prowadzone przez doświadczonych, wykwalifikowanych nauczycieli,
 • zajęcia nauki pływania odbywają się zgodnie z naszym wiodącym
 • niedrogie i wygodne

Naucz się pływać na lekcjach dostosowanych dla ciebie lub swojego dziecka

Oferujemy szeroką gamę zajęć nauki pływania dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. Zajęcia dla dzieci oraz dorosłych odbywają się na obiektach w Gliwicach. Znajdź zajęcia odpowiadające potrzebom Twoim lub Twojego dziecka.

Udoskonalaj swoje umiejętności pływania pod okiem naszych doświadczonych instruktorów

Wszyscy nasi nauczyciele to profesjonaliści, pełni pasji i skupieni na uczniach, którzy zapewnią, że w wodzie będziesz w bezpiecznych rękach.

Chcemy zapewnić ludziom w każdym wieku wartościową naukę pływania, dlatego inwestujemy nie tylko w naszych uczniów, ale także w naszych nauczycieli. Nasi utalentowani nauczyciele posiadają szeroką gamę cenionych umiejętności i kwalifikacji, a my pomagamy finansować naszych stażystów instruktorskich, aby mogli osiągnąć następujące kwalifikacje i umiejętności:

 • Odpowiednie kwalifikacje do nauczania pływania
 • Odpowiednie uprawnienia do nauczania pływania
 • Dogłębna wiedza na temat bezpieczeństwa i higieny pływania

Wskazówki naszego zespołu dotyczące bezpieczeństwa podczas pływania

Być może zastanawiasz się, dlaczego tak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas zajęć i lekcji pływania, ale mają one na celu ochronę nas wszystkich podczas korzystania z basenu.

Zanim się zanurzysz, ważne jest, abyś miał podstawy pływania za pasem. Oto, jak możesz pomóc wszystkim pływać w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Co robić:

 • Poczekaj z pływaniem po jedzeniu.
 • Proszę unikać pływania w ciągu dwóch godzin po jedzeniu
 • Oglądaj z daleka. Widzowie mogą oglądać lekcje pływania w wyznaczonej galerii/miejscu widokowym, a nie przy basenie
 • Pamiętaj o wzięciu prysznica przed i po lekcji pływania oraz skorzystaniu z toalety przed wejściem do basenu
 • Uważaj na własne umiejętności pływania i na otaczających Cię ludzi
 • Postępuj zgodnie z etykietą pływania po torze – jeśli pływasz w pobliżu wolnego lub szybkiego pływaka, dostosuj tempo lub zmień pas
 • Słuchaj naszych wykwalifikowanych ratowników i instruktorów i postępuj zgodnie z ich wskazówkami, aby wszyscy byli bezpieczni
 • Pływaj tylko wtedy, gdy czujesz się zdrowy. Bardzo ważne jest, aby przed pływaniem porozmawiać z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne i poinformować personel o wszelkich specjalnych wymaganiach, jakie możesz mieć

Często zadawane pytania dotyczące lekcji pływania FAQ

Ile lekcji potrzeba, żeby nauczyć się pływać?
Nauka pływania przebiega w innym tempie dla każdego, więc nie ma jednego uniwersalnego sposobu. Aby naprawdę poprawić swoje umiejętności pływania, konsekwentne lekcje przez długi czas to świetny sposób na zobaczenie wyników.

Jaki jest najlepszy wiek na rozpoczęcie nauki pływania?
Zalecany wiek rozpoczęcia to około cztery lata. W tym wieku dzieci mają ruchy mięśni i koordynację potrzebną do nauki pływania i osiągania sukcesów. Na naukę pływania też nigdy nie jest za późno. Niezależnie od Twojego wieku i umiejętności, jesteśmy gotowi, gdy Ty będziesz.

Jakie środki wprowadzono w celu zapewnienia bezpieczeństwa korzystania z obiektów sportowych?
Wdrożyliśmy wiele środków, aby zapewnić bezpieczeństwo naszych obiektów pływackich. Obejmują one:
– Zwiększone harmonogramy sprzątania – sprzątamy nasze obiekty bardziej regularnie
– Zarezerwowane z wyprzedzeniem lekcje pływania – wszystkie nasze zajęcia pływania muszą być zarezerwowane z wyprzedzeniem, aby kontrolować liczbę zajęć i rozłożyć godziny rozpoczęcia lekcji