Serdecznie witamy na stronie Szkoły Rekreacji i Sportu „DELFIN92”

Szkoła Rekreacji i Sportu „DELFIN 92” to projekt rodzinnej firmy „Cupiał-Sport” działającej w Gliwicach od roku 1992.

Firma prowadzona jest przez Jolantę i Jarosława Cupiałów – absolwentów katowickiej AWF, dyplomowanych nauczycieli  wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej, trenerów i instruktorów kilku dyscyplin sportu, pedagogów doświadczonych w pracy z dziećmi i młodzieżą.

W 1992 roku firma zorganizowała pierwszy kurs pływania dla dzieci i młodzieży.
Od 1995 roku oferujemy kursy pływania dla dorosłych.
W 2001 roku wyjechaliśmy na pierwszy letni obóz pływacki.
W 2002 zainaugurowaliśmy zimowe obozy narciarskie.

Poza działalnością szkoleniową i wychowawczą, zarówno jako firma, jak i jako nauczyciele gliwickich szkół jesteśmy zainteresowani propagowaniem sportu i rekreacji dzieci i młodzieży w Gliwicach. Stąd nasze inicjatywy i organizacja wielu imprez sportowych, rekreacyjnych, zawodów miejskich i konferencji na terenie Gliwic.

W swojej pracy staramy się przekazywać swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, uczyć i wychowywać, kształtować sprawność fizyczną ale także charakter.
Otwarci na nowe kierunki podnosimy swoje kwalifikacje. Nasza kadra to połączenie doświadczenia i młodości. Młodzi instruktorzy i wychowawcy to w większości nasi wychowankowie świetnie rozumiejący cele naszej działalności i sposoby ich realizacji.

Wielu naszych klientów powierza nam swe pociechy przez kilka, a nawet kilkanaście sezonów stając się po prostu naszymi dobrymi znajomymi. Zapraszamy również Państwa do współpracy i korzystania z oferowanych przez naszą firmę projektów.

Jolanta i Jarosław Cupiałowie